Panel používateľa

O nás

PODNIKÁME SRDCOM

PODNIKÁME  SRDCOM

Bez mála 20 rokov skúseností nám dokazuje, že návrat k prírode je správna cesta.V dnešnej dobe sa na zemi prebúdza mnoho vedomých ľudí. Čoraz viac si uvedomujeme potrebu zachovania pevného zdravia v záplave potravinárskej alchýmie neznámeho pôvodu, číhajúcej na nás deň čo deň v preplnených regáloch našich obchodných reťazcov. Skutočne, toto je problém a príčina modernej civilizovanej doby.

 

Našim najvyšším zmyslom a zámerom je naša prebudená myseľ. Vytvorme spoločne vlnu, ktorú už nikto nezastaví!

 

Od tejto chvíle môžete prostredníctvom emailu od nás čas od času čakať zaujímavé novinky, cenové zvýhodnenia a produkty zo sveta zdravia. Pokiaľ by vás to prestalo baviť, nič sa nedeje. V každom emaily nájdete odkaz pre odhlásenie. Záleží nám na tom, aby sme posielaly emaily len tým, ktorí o ne stoja.

 

Horúcou novinkou je zníženie cien Schindeleho minerálov a všetkých našich produktov pre všetkých našich ctených zákazníkov. Navyše vďaka členstvu (GRÁTIS) v nákupnom spoločenstve Flexkom môžete u nás i po celom Slovensku, ale aj v zahraničí od teraz doživotne a generačne nakupovať so zárukou najnižších cien!

 

- Utrácajte menej a pritom trvalo zarábajte. Prečo by to nemohol byť aj váš obchod?!

 

- Ak Vás ťaží zdravotný problém, sme tu, aby sme Vám ponúkli pomoc alebo radu, ako len to bude možné.

 

- Sme v partnerskej spolupráci s fundovanými odborníkmi aj lekármi. Ak by Váš zdravotný problém bol akútny, vzhľadom na náš vymedzený čas Vám môžeme doporučiť osobnú, príp. tel. konzultáciu samozrejme GRÁTIS

Prihlásenie