Články

17
Máj
2017

Chcete byť trvale zdraví? Určite?

Pridané: 17.5.2017 13:28:50 Počet zobrazení: 2364

Autor: Otto Nagy

Teda odložte hrnce na varenie. Najzdravšia výživa je surová strava.
Zaručujem vám 10 rokov života naviac a v plnom zdraví, keď začnete TERAZ.
Aj keby túto informáciu vylepili červenou na obrovský bilboard, čo
myslíte, že sa stane? Možno by mierne klesol dopyt na hrnce a viac nič. Je
to proste náš podvedomý program. Akceptujeme svet taký, aký nám ho
dennodenne prezentujú. Aj neustále opakovaná re-klama (opakovaný klam) na
mlieko, colu bez konzervantov či lieky na uzdravenie sa stáva postupne
pravdou. Je to začarovaný kruh. Vystúpiť z neho značí istý prejav našej
vnútornej SILY.

 

Čítajte viac... Komentáre: 0

17
Máj
2017

Mŕtvi lekári neklamú

Pridané: 17.5.2017 13:28:49 Počet zobrazení: 5534

Ponúkame vám skrátený prepis prednášky Dr. Joe Wallacha MVDr., MUDr., ktorú predniesol v roku 1994 v Kansas City. Dr. Wallach bol v roku 1991 navrhnutý na Nobelovu cenu. Pri čítaní tohoto textu sa dozviete o príčinách mnohých nemocí, predčasnom starnutí a spôsoboch ako obom predchádzať.

Čítajte viac... Komentáre: 0

17
Máj
2017

Zoznam "éčiek"

Pridané: 17.5.2017 13:28:49 Počet zobrazení: 6517

V dnešnom svete nás sprevádza chémia všade, od ranného umytia až po zhasnutie lampy na nočnom stolíku. A dostala sa aj do potravín. Zahusťovadlá, emulgátory, prídavky na zjemnenie chute, na jej zvýraznenie, aromatické látky, aditíva pre lepšiu farbu, vôňu, či na predĺženie doby trvanlivosti. Všímate si ich na obaloch potravín? Neviete si v obchode spomenúť, čo sa za konkrétnym éčkom skrýva? Ponúkame Vám dve tabuľky.

Prvá rozdeľuje éčka podľa čísel do piatich skupín na:

  • Priaznivo pôsobiace látky
  • Látky ešte prijateľné
  • Látky menej vhodné
  • Látky pôsobiace nepriaznivo
  • Výrazne nepriaznivé látky

 

Často sa stáva, že výrobcovia radšej uvádzajú namiesto čísla slovný názov prísady. Tabuľka 2

preto obsahuje éčka podľa názvu. Tiež v nej nájdete informáciu do ktorej skupiny daná látka patrí.

Čítajte viac... Komentáre: 0

17
Máj
2017

Tachyon Technology System

Pridané: 17.5.2017 13:28:49 Počet zobrazení: 2033

Tento výnimočný systém je zameraný na odstraňovanie skutočných príčin ochorení, skutočných príčin zbytočného starnutia a používanie účinných postupov a prípravkov na vedomé rozvíjanie telesnej krásy a duševných schopností.
 

Tieto výrobky predstavujú revolúciu na trhu výživových doplnkov. Táto kategória komplexných výživových doplnkov pri užívaní dosahuje výrazné zlepšenie zdravotného stavu. Táto skutočnosť je dosiahnutá predovšetkým v komplexnosti výživového doplnku a v použití podpornej bioinformačnej technológie - tachyonizácie výrobku. Výrobok tak pôsobí na jednej strane obdobne ako homeopatikum a na druhej strane ako komplex účinných látok osobitne vyladených pre informačné pôsobenie. Obe tieto pôsobenia sa navzájom znásobujú, čím sa výrazne zosiluje efekt pri užívani týchto prípravkov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

17
Máj
2017

Zelené potraviny

Pridané: 17.5.2017 13:28:49 Počet zobrazení: 2333

Ideálny zdroj živín a ochrana pred civilizačnými chorobami

Užívanie zelených potravín je staré ako ľudstvo samo. Väčšina svetových odborníkov na výživu sa drží trendu tzv. trendu Green Foods, ktorý odporúča hojnú konzumáciu rastlinnej potravy v surovom stave a zvlášť nápojov pripravených z mladých rastlinných výhonkov a rias.

 

Prečo sú zelené potraviny užitočné?

Obsah živín - nájdeme v nich väčšinu dôležitých minerálov, vitamínov a ďalšie živiny dôležité pre telo, ktoré sú v ideálnych vzájomných pomeroch.

Obsah chlorofylu – toto zelené rastlinné farbivo detoxikuje organizmus, urýchľuje hojenie rán a množstvo výskumov potvrdzuje i jeho mimoriadnu účinnosť proti zhubným nádorom.

Aktívne enzýmy – tieto látky sú nepostrádateľné pre správny priebeh všetkých biochemických reakcií, zvyšujú imunitu, pomáhajú liečiť zápaly a urýchľujú hojenie rán.

Zásadotvorné pôsobenie – vďaka nemu pomáhajú v liečbe všetkých nemocí, spôsobených chronickým prekyslením organizmu, ako je zubný kaz, chronická únava, migréna, zápaly močových ciest, ale aj cukrovka.

Antioxidačná aktivita – vzhľadom na schopnosť likvidovať voľné radikály sú účinnou prevenciou rakoviny, chorôb srdca, ciev a ďalších civilizačných chorôb.

 

Zelené potraviny, ktoré vám ponúkame obsahujú mladé výhonky pestované ekologickým spôsobom. Ich šetrné spracovanie zaručuje zachovanie všetkých dôležitých živín. Neobsahujú konzervanty ani chemické látky.

Čítajte viac... Komentáre: 0

  • 1
  • 2

Prihlásenie