Panel používateľa

Bombay biryani - ryža so zeleninou

Bombay biryani - ryža so zeleninou

Delikátna varená Basmati ryža a zelenina. Ochutená korením, ktoré dodáva jedlu osobitú chuť. Pridajte cibuľu, uhorku a tvaroh a máte kompletné jedlo. Vhodné pre vegetariánov a aj pre bezlepkovú diétu.

Jedlo bez alergénov

Hotové jedlo bezlepkové, bez laktózy, bez alergénov, bez prídavných látok, bez pridaného cukru, bez umelých aróm a príchutí, vegánske.

Skladovanie pri bežnej izbovej teplote

Zloženie: Ryža basmati 50%. Zelenina 35%—zemiaky, mrkva, francúzske fazuľky, karfiol, hrášok. Cibuľa. Slnečnicový olej. Paradajkový pretlak. Cesnak. Soľ. Zázvor. Zelené čili papričky. Listy mäty piepornej. Paprika. Rascový prášok. Koriandrový prášok. Kurkumový prášok. Koreniny. Čierny kardamóm. Aníz. Bobkový list. Škorica.

 

PRÍPRAVA A SKLADOVANIE:

Na sporáku: obsah sáčku vyklopte do hrnca a ohrievajte za občasného miešania na miernom ohni cca 4 minúty.
V mikrovlnke: jedlo vyberte z obalu na tanier alebo do vhodnej nádoby a ohrejte cca 1 až 2 minúty pri výkone 700 W. Premiešajte a servírujte.
V horúcej vode: Jedlo môžete ohriať vložením sáčku do horúcej vody na 3 až 5 minút. Na hotelovej izbe sa jedlo vďaka tvaru sáčku dá zohriať priamo v rýchlovarnej konvici. V prírode použite na zohriatie kotlík s horúcou vodou prípadne použite vrecúško so samoohrevom. Po ohriatí otvorte sáčok, premiešajte a servírujte.

Skladujte pri teplote +1 až +30 °C

Otvorené jedlo uskladnite v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.

Hmotnosť: 280g

Krajina pôvodu: India

Obrázok jedla: Zdobené mrkvou, hráškom, lístkami marockej mäty, tyčinkou škorice a hviezdičkou badiánu.

2,60 € s DPH


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie