Imunoglobulín Natur 60tbl

Imunoglobulín Natur 60tbl

Prírodné látky imunoglobulín s Pau D´Arcom (lapachom) sú účinnou kombináciou na zvýšenie imunity. Biologicky dobre dostupná tabletová forma imunoglobulínu, pôsobí proti vírusom, plesniam, baktériám a na prevenciu a podporu liečby onkologických ochorení, na stabilizovanie imunitného systému.

  • Úľava pre ľudí zasiahnutých chrípkou a nádchou.
  • Pre všetkých, ktorí potrebujú zvýšiť imunitu.
  • Pre onkologických pacientov a ľudí s oslabenou imunitou.

Pôsobenie účinných látok v prípravku na odstraňovanie príčin ochorení na základe najnovších skúseností:

Imunolín, ako základná účinná látka v tomto prípravku, poskytuje organizmu vysokú hladinu čistých imunoglobulínov (IgG) - bielkovín, ktoré sú prirodzene produkované v organizme ako zložka imunitného systému. Hladina imunoglobulínov v organizme je dôležitým ukazovateľom stavu imunitného systému, oslabený imunitný systém produkuje znížené množstvo imunoglobulínov. Stavy zníženej imunity sa vyskytujú z rôznych príčin ako sú nevhodná výživa, diéty, medikamentózna terapia, starnutie, ďalej pri onkologických ochoreniach, dlhotrvajúcich a chronických ochoreniach vyčerpávajúcich imunitný systém.

Lapacho (Tabebuia impetiginosa, Pau D´Arco) je rastlina, ktorej základnými účinnými látkami sú lapachol a beta-lapachon. Ide o látky s protizápalovou a protinádorovou aktivitou. Pau D´Arco ako súčasť prípravku posilňuje účinok imunoglobulínu, synergicky spolupôsobí na posilňovaní imunity a má značné využitie v prevencii a v podpore liečby onkologických ochorení. Fibrín je bielkovinová molekula dôležitá pri tvorbe ochrannej bielkovinovej vrstvy nádorových buniek a je tiež dôležitý v procese tvorby nových ciev. Tvorba nových ciev je súčasťou formovania nádorových štruktúr, preto inhibícia fibrínu a regulácia tvorby nových ciev je doležitou súčasťou v prevencii rakoviny.

Prípravok Imunoglobulín natur je jedeným z mála podobných doplnkov dostupných v tabletovej forme. Výhodou tabletovej formy imunoglobulínu je okrem ľahkej dostupnosti a jednoduchého spôsobu užívania aj priamy účinok na mikroorganizmy v tráviacom trakte, pretože je všeobecne známe, že približne 80% mikroorganizmov spôsobujúcich infekciu vstupuje do organizmu práve cez tráviaci trakt.


Spôsob užívania: 1 až 2 tablety 2x denne pri stavoch so zníženou imunitou pre dlhodobé použitie, 3 až 4 tablety 2x denne po dobu 2 až 3 dní na krátkodobé použitie v kritických obdobiachZloženie (v 1 tablete):
imunoglobulín 250 mg
tabebuia impetiginosa (pau d´arco ext. 4:1) 35 mg
stearan horečnatý rastlinný 8,5 mg

8,65 € s DPH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie