Panel používateľa

Imuno Colostrum 60tbl

Imuno Colostrum 60tbl

Kolostrum na podporu imunity a rastu, s rastovými faktormi pôsobiacimi proti starnutiu a podporujúcimi rast a imunitu u detí.

Kolostrum je výťažok z kravského mlieka, ktoré tvorí krava týždeň po otelení - chráni teliatko pred chorobami, zabezpečuje rýchly rast kĺbov a kostí.
 

  • Účinné proti nádche a chrípke u detí aj dospelých.
  • Vhodné na podporu rastu u detí.
  • Pôsobí proti starnutiu.
  • Podporuje tvorbu tvárového kolagénu, podporuje proces obnovy kĺbov, chrupaviek a kostí.

Pôsobenie účinných látok v prípravku na odstraňovanie príčin ochorení na základe najnovších skúseností:

Kolostrum použité v prípravku je hovädzie kolostrum, ktoré v porovnaní s ľudským kolostrom obsahuje 30 až 40-krát väčšie množstvo biologicky aktívnych látok. Je zdrojom protilátok – imunoglobulínov všetkých typov (IgA, sekretorický IgA, IgD, IgE, IgG a IgM) a obsahuje aj mnoho ďalších imunostimulačných látok: cytokíny (interleukíny, tumor-nekrotický faktor, gama-interferón), leukocyty, lymfokíny, laktoalbumíny, albumíny, laktoferín a ďalšie. Kolostrum je tiež bohatým zdrojom rastových faktorov, ktoré stimulujú rast a regeneráciu tkanív - tvároveho kolagénu, svalových úponov, chrupaviek a kostí, obsahuje tiež niektoré esenciálne aminokyseliny ako arginín a lyzín, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Kolostrum posilňuje odolnosť a obranyschopnosť organizmu stimuláciou imunitného systému, môže pomôcť pri ochoreniach dýchacieho a tráviaceho systému, pri alergiách, je tiež účinné v ochrane proti peptickému vredu zapríčinenému častým užívaním nesteroidných antiflogistík ako sú aspirín, ibuprofén, indometacín. Pomáha obnoviť prirodzenú črevnú mikroflóru, ktorá býva často narušená u starších ľudí alebo u ľudí užívajúcich často antibiotiká. Kolostrum prirodzenou cestou stimuluje mozog k tvorbe serotonínu a dopamínu, čím vedie k zlepšeniu nálady. Kolostrum v porovnaní s mliekom obsahuje len zanedbateľné množstvo laktózy a preto ho dobre znášajú aj ľudia s intoleranciou laktózy.


Spôsob užívania: 2 tablety 2x denne pol hodiny pred jedlom alebo 1 hodinu po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutinyZloženie (v jednej tablete):
kolostrum koncentrát (15% imunoglobulínu 3,1% arginínu, 5 % lyzínu) 600 mg
stearan horečnatý rastlinný 10,2 mg
celulóza 18 mg

7,30 € s DPH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie