Mladý jačmeň Plus 80g

Mladý jačmeň Plus 80g

Unikátna kombinácia živín, šetrná detoxikácia a prevencia chorôb

Svieži zelený nápoj z mladého jačmeňa sa vyrába unikátnou technológiou, pri ktorej sa mladé výhonky melú na prášok bez pôsobenia vysokých teplôt a nadmerného trenia. Vďaka tomu zostanú zachované dôležité látky, ako napríklad enzýmy, ktoré sa pri použití menej šetrných postupov ničia. Nápoj tiež obsahuje vysoký podiel rozpustnej vlákniny, ktorá má stabilizačné účinky. Pridanými látkami sú prášok z morských rias (1 %) a hnedá ryža (10 %), ktoré dopĺňajú nutričnú rovnováhu a dodávajú telu radu dôležitých vitamínov a minerálov.

Čím je Mladý jačmeň Plus výnimočný?

Obsahuje unikátnu kombináciu živín: vitamíny A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovú, minerály (kremík, železo, draslík, vápnik, horčík, zinok atď.), enzýmy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a ďalšie látky, a to v ideálnych pomeroch, ktoré napomáhajú ich vstrebávaniu a využitiu v organizme. Takmer polovicu jeho hmotnosti tvoria aktívne enzýmy, ktoré spolu s chlorofylom účinne podporujú šetrnú detoxikáciu a hojivé procesy. Chlorofyl naviac lieči chudokrvnosť a zlepšuje distribúciu kyslíku k bunkám a tkanivám. Vďaka tomu mladý jačmeň navracia telu vitalitu, pomáha bojovať s dôsledkami únavy a stresu, prispieva k celkovému ozdraveniu organizmu a chráni ho pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Okrem toho má mnoho ďalších priaznivých účinkov:

  • zlepšuje trávenie a pôsobí proti zápche
  • eliminuje nepríjemné telesné pachy
  • poskytuje antioxidačnú ochranu, vďaka ktorej je ideálnym preventívnym prostriedkom proti rakovine a ďalším civilizačným chorobám
  • podporuje imunitu, regeneráciu a spomaľuje starnutie

 

Odporúčané dávkovanie: 1–2 čajové lyžičky (2–4 g) denne

Mnohí odborníci však odporúčajú i vyššie dávky (až 12 lyžičiek denne), ale je treba zvyšovať ich postupne. U niektorých osôb sa na začiatku užívania môžu vyskytnúť vedľajšie účinky, ako mierne bolesti hlavy, hnačka, plynatosť a pod. Nie sú zdraviu nebezpečné, ide iba o prejavy intenzívneho čistenia tela, a ustupujú ihneď po dočasnom znížení dávok. Väčšina ľudí však pociťuje iba príliv energie.

Návod na použitie: 1–2 čajové lyžičky zamiešajte do ovocného džúsu alebo iného obľúbeného nápoja. Nepoužívajte horúce tekutiny, pretože teplo neutralizuje aktívne enzýmy. Prášok môžete tiež pridať do cereálií, šalátov alebo iného studeného jedla.

18,80 € s DPH

text

, 29.11.2008 12:21:10

Opravte si v navode na pouzitie ,V kazdom produkte je uvedena mlada psenica

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie