Kniha Schindeleho minerály

Kniha Schindeleho minerály

Kniha Roberta Schindeleho, objaviteľa  a výrobcu Schindeleho minerálov.Z obsahu:Budúcnosť ľudstva ovplyvňuje hnojenie pôdyPoužitie Schindeleho minerálovSprávy z testovOhlasy zákazníkovOhlasy tlačových agentúrDiplomy - medzinárodné oceneniaRozšírené vydanie - s novými informáciamiJazyk - český

4,50 € s DPH

Z obálky:
   Schindeleho minerály sú na prášok rozomleté horniny. Ale nie sú to len také obyčajné horniny, ale ide o druh prahorniny podobnej láve. Tieto minerály užíva pán Schindele denne.
   Chemický rozbor ukázal: múčka z hornín obsahuje minerály, ktoré nutne potrebujú rastliny, ale aj ľudský organizmus. Možno potvrdiť - táto zemina robí zázraky. Každý, kto túto kamennú múčku užíval, cíti sa údajne omnoho mladší a vitálnejší. Mužom môže dokonca pomôcť pri problémoch s potenciou. Minerály, ktoré sa nachádzajú v múčke z hornín, pôsobia pozitívne na zdravotný stav: oxid kremičitý je dôležitý pre dostatočné prekrvenie, draslík pôsobí proti srdcovému infarktu, chróm znižuje krvný tlak, reguluje obsah tukov v krvi a rozširuje cievy. Horčík zaisťuje rast buniek, ukľudňuje nervy a pôsobí proti stresu. Prášok z rozomletých hornín z kameňolomu pána Roberta Schindeleho z Rakúska dodáva organizmu prakticky všetky minerálne látky a stopové prvky. K tomu je nutné dodať, že Schindeleho minerály sú považované za "čistý biologický produkt".

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie